Iron Sky: The Coming Race – chcete prispieť a mať meno v titulkoch?

0
1760

Iron Sky 2 hitlerHitler prichádza zničiť Spojené štáty na obrovskom tyranosaurovi, predtým poslal nacistov z Mesiaca na veľkých lietajúcich tanieroch. Ich predkovia stihli uniknúť v závere II. svetovej vojny na jeho odvrátenú stranu a tam celé roky zbrojili, aby neskôr mohli zaútočiť na hlavného nepriateľa – USA… to je Iron Sky. Pred pár rokmi sme si mohli pozrieť pozoruhodný sci-fi film, ktorý vznikol neobyčajným spôsobom pomocou zbierky medzi ľuďmi. Jeho tvorcom však nedošli nápady a opäť rovnakým spôsobom prichádza aj zbierka na pokračovanie.

Iron Sky: The Coming Race
Nová rasa v novom filme bude v podobe dinosaurov, ktoré oživili nacistickí vedci a ich úlohou bude podieľať sa na zničení Ameriky ako celkom nová armáda. Šialené nápady sa už v prvom filme stretli s pozitívnymi ohlasmi. Menej známy herci a neobyčajná americká prezidentka so skutočne originálnym scenárom sú podľa mnohých plusmi prvého filmu. Ten si mohol vďaka distribúcií niečo zarobiť aj na pokračovanie, no opäť je tu zbierka s cieľom pol milióna dolárov, ktorá mimo financovanie vzniku filmu prináša podporovateľom šancu získať film pre seba, prípadne dokonca meno v záverečných titulkoch.

Príhovor fínskeho režiséra Tima Vuorensolu

Prispieť môžete v rôznych sumách
Za príspevok 55 USD dokonca pridali len pred pár hodinami novinku v podobe možnosti získať BLU RAY a DVD kópiu a niekoľko ďalších vylepšení v čase predpokladaného vydania December 2016. Prispieť sa dá za sumu od 10 dolárov až 50 000 dolárov, čo z vás spraví výkonného producenta filmu. Alebo stačí menší producent za 10 000 dolárov?

Vaše meno v záverečných titulkoch
Už pri prvom filme chceli ľudia zostať v kinách počas celých titulkov, aby našli svoje meno. Len ten kretén za premietačkou to v nejednom meste vypol a nepochopil, že ľudia chcú titulky výnimočne vidieť celé. Pokiaľ ste sponzorovali diel prvý, či sa chystáte sponzorovať aj druhý, bolo by fajn upozorniť vysielajúce televízie do budúcna, nech sa ani len neopovážia skrátiť ich úbohým súhrnom a pustiť radšej reklamu, ako to zvykne robiť hlavne okrúhla červená televízia.

Čo je o filme známe
Udo Kier sa objaví v úlohe Mesačného Führera Wolfganga Kortzfleischa, objaví sa tu aj Julia Dietze, Stephanie Paul, ale aj Tom Green, bývalý manžel Drew Barrymore, kŕmič hada z filmu Road Trip. Jeho dokončenie sa predpokladá až v roku 2016. Už prvý film priniesol neuveriteľné nápady, druhý má hotový scenár a Hitlera na Blondínke, ako sa volá jeho Tyranosaurus Rex. Ten vie dokonca hajlovať.

Film môžete podporiť na týchto stránkach: indiegogo.com

Ukážka prvého filmu Sky Fall: