HAARP – Tajná americká zbraň na ovládanie počasia možno skutočná

2
7856

Nedávne nešťastie v Japonsku, pri ktorom zahynulo niekoľko tisíc osôb, narušila sa elektráreň Fukušima a ešte k tomu krajina utrpela vážne škody, pár nadšencov záhad a konšpirácií prisúdilo zariadeniu HAARP na Aljaške, o ktorom sa už nejaký čas tvrdí, že mu padajú v mene výskumu za obeť oblasti v USA (Hurikány, časté tornáda), ale aj ciele mimo USA. Dokonca vznikli hypotézy, že Japonsko by bolo svetovou veľmocou už za pár rokov a zničenie veľkosti jeho sily a ekonomiky nevinnou prírodnou katastrofou by mohlo spomaliť jeho rast, alebo celkom zastaviť.

Zdá sa, že niektoré konšpiračné teórie majú právo zakladať na dobrých základoch, ak tvrdia, že HAARP je zbraňou, ktorá zvládne ovládať počasie a nie je len nástrojom na skúmanie ionosféry. Zaujímavé totiž je, koľko ľudí tomu verí. Nahráva tomu niekoľko faktov. Tajné americké zariadenie vybudovali pred niekoľkými rokmi mimovládne aj vládne organizácie, podieľala sa armáda a spoločnosti, ktoré si napríklad dali na americkom patentovom úrade patentovať špeciálne prístroje a technológie na ovplyvňovanie počasia, technológie spojené s výskumom ionosféry a schopnosťou meniť javy. Tiež si dali patentovať zaujímavý vynález, presun elektrickej energie vzduchom.
Mnohé podobné zariadenia nemajú stránky. HAARP však stránky má, zámerne akoby informovalo o všetkom, na čo zariadenie slúži. Sami na stránkach priznávajú, že do atmosféry strieľa lúče tvorené špeciálnym anténovým zariadením, ale vraj ide len o merania a výskum. Akoby sa snažili zodpovedať (akože) všetky otázky a stránky tak nechajú od prvého spustenia bez zmien. Zastaralé, nepekné, ba dokonca vás presne navigujú na svoju polohu, keby ste chceli prísť na návštevu. Ak ale prídete, víta vás elektrický plot a ozbrojená ostraha.

HAARP zbraň Aljaška ALASKA USA

Verejnosť a názory
Existujú dva tábory ľudí a jeden tretí bočný. Prvý si HAARP ani nevšimnú a nevenujú mu pozornosť. Druhí veria, že je to zbraň. Tretia bočná malá skupina sa len pousmieva na tom všetkom, čo ľudia považujú za záhadu a v čom všetkom sa vytvorí konšpiračná pletenica. Nič menej, pokiaľ vás zaujíma niečo viac o zariadení HAARP v Gakone na Aljaške, nedávno sa podarilo priateľovi sprevádzkovať české „fanstránky“, kde sa dozviete niečo viac. Pozrite si stránky http://www.haarp.cz

Sami si však spravte názor, pretože ak aj náhodou naozaj HAARP má niečo dočinenia s niektorou katastrofou sveta, verejnosť sa o tom nikdy nedozvie.

Comments are closed.