Beyoncé na svojom The Mrs. Carter Show naplnila zimný štadión na prasknutie

0
3166

Beyoncé a v Bratislave, The Mrs. carter ShowDnešný koncert popovej divy Beyoncé bude ešte dlho jeden z najúspešnejších, ak nie priamo najúspešnejší tohto roka u nás vôbec. Záujem oň bol obrovský rovnako, ako záujem o informácie týkajúce sa koncertu. My osobne sme ho nenavštívili, no mnohí z vás áno. Pomerne rýchlo sa tak dostali obrázky z tejto šou uvedenej ako The Mrs. Carter Show (Show pani Carterovej), pričom okolo 30 koncertami poteší mestá po Európe a následne ďalšou šnúrou Ameriku. Bratislavská Slovnaft Aréna – Zimný štadión Ondreja Nepelu, je zrejme najmenšou halou zo všetkých európskych miest a predsa sa tam atmosféra dala krájať. Možno ešte nikdy nebola ani tak natrieskaná ako dnes. Nadšenie divákov bolo počuteľné azda na každom jednom videu. Na youtube ich je poriadna hromada, tak si teda pozrite aj vy niektoré z nich.

Úvod akrobatickou šou, po opone na scéne aj Beyoncé
Hlavná hviezda večera sa objavila na pódiu v klobúku a trblietavých šatách bez veľkého zdržiavania obecenstva tanečným vystúpením. Zaspievala azda všetky svoje veľké hity posledných rokov a naozaj šlo nie len o spevácku, ale baletno-akrobatickú a svetelnú šou, ako bolo sľúbené.


Stovky mobilov a kamier
Typický koncert súčasnosti? Množstvo fotoaparátov, kamier a mobilov nad hlavami. Samozrejme každý chce svoju Beyoncé, druhá vec sú práva pri vyhotovovaní audiovizuálneho záznamu. Pri pohľade na niektoré zábery sú zreteľnejšie než Beyoncé rôzne ruky s mobilmi vo vzduchu. Toľko svetla z publika…

Boli ste priamo na mieste? Pochváľte sa v komentároch, ako bolo?