Najnovší telefón od Google. Lacnejší a s lepším fotoaparátom.

0
1056
Najnovší telefón od Google. Lacnejší a s lepším fotoaparátom.
Ohodnoť článok

googleUniknuté informácie naznačujú, že najnovší telefón od Google bude disponovať lepším fotoaparátom. Dočkať by sme sa mali aj lacnejšieho modelu.

V hľadáčiku Googlu je fotoaparát

Google sa podľa všetkého mimoriadne zaoberal najmä fotoaparátom. Ten by mal výborne zvládať snímanie fotografií v zhoršených svetelných podmienkach. Lepšiu budú aj čipsety, zrejme pochádzajúce od viacerých dodávateľov.


Tip redakcie: Samsung Galaxy A3 a A5 (2017) sa začínajú predávať už tento piatok


Okrem luxusného modelu by mala svetlo sveta uzrieť aj verzia s menším počtom „vychytávok“ a omnoho priaznivejšou cenovkou.

Sme si istí, že Google spraví všetko pre to, aby na trh uviedol Android, ktorý bude adekvátnou konkurenciou pre iPhone. Samsung či iné značky používajúce Android totiž nekladú taký dôraz na aplikácie od Google, aký by si spoločnosť priala. Aby ich nový telefón obstál, musí byť štýlový, pokrokový a v neposlednom rade funkčný.

Nie je prekvapujúce, že gigant pri Pixeli neodhadol trh – išlo predsa o ich prvý telefón vôbec. Poučil sa zrejme aj na sérii Nexus, na ktorej v minulosti pracoval s niekoľkými dodávateľmi a ktorá nezaznamenala väčší úspech. Uvidíme, s čím sa teda pochvália pri Pixeli 2.

Zdroj: news18.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ