Paris Match: Marilyn Monroe čakala dieťa s francúzskym hercom Montandom

0
607
Paris Match: Marilyn Monroe čakala dieťa s francúzskym hercom Montandom
Ohodnoť článok

38894236 - marilyn monroe, berlin.

(TASR) – Legendárna americká herečka Marilyn Monroe čakala v roku 1960 dieťa s francúzskym hercom Yvom Montandom. Vyplýva to zo svedectva, s ktorým sa krátko pred svojou smrťou v roku 2014 zverila jej priateľka a fotografka Frieda Hullová. Dôkazom je séria Hullovej fotografií so zrejme tehotnou Monroe, ktoré idú do dražby.


Tip redakcie: 5 kníh, ktoré by mal prečítať každý človek 21. storočia


Monroe bola tehotná

Ako napísal magazín Paris Match, Monroe a Montand v roku 1960 v Hollywoode nakrúcali film Miliardár v réžii Georgea Cukora. V čase, keď mali spolu ľúbostnú aféru, žili obaja v manželstve – Monroe so spisovateľom Arthurom Millerom, Montand s herečkou Simone Signoretovou. Monroe bola predtým tehotná aj v roku 1957, ale išlo o mimomaternicové tehotenstvo. Potratila počas svadobnej cesty s Millerom. Krátko po nasnímaní spomínaných fotografií v júli 1960 v New Yorku, ktoré Monroe zachytávajú s vypuklým bruškom, prišla aj o toto dieťa.  

Tony Michaels, ktorý Hullovej svedectvo zverejnil, uviedol, že fotografka svoje snímky nikdy nezverejnila a prakticky do konca svojho života tajomstvo o tehotenstve Marilyn Monroe nikomu neprezradila. O tehotenstve Hullová vedela, lebo si s Monroe boli veľmi blízke, vysvetlil Michaels, ktorý dal fotografie aj do dražby.

Čítaj tiež:

Putin povedal, že cieľom rozširovania NATO je “zadržiavanie” Ruska

Recenzia filmu: 50 polôh mikrospánku alebo ako som (ne)prežila (ne)erotický „thriller“ v kine

Kanye West predstavil svoju módnu ready to wear kolekciu Yezzy 5. Záverečnú „klaňačku“ bojkotoval

ZANECHAŤ ODPOVEĎ