V Pokémon Go sa konečne chystajú opraviť najväčší problém väčšiny hráčov

0
1905

Po dlhých mesiacoch, keď mnohí hráči nemohli v hre Pokémon Go nájsť nijakých Pokémonov, sa fanúšikovia v USA a väčšine krajín Európy dočkajú fungujúceho stopára s názvom Nearby.


Tip redakcie: Slávna Nokia hlási návrat


Nový stopovací systém pre Pokémon Go už čoskoro

Spoločnosť Niantic Labs, ktorá hru vytvorila, začala v priebehu posledných týždňov sprístupňovať čoraz väčšiemu počtu hráčov stopovací systém – jeho základné prvky sú však stále obmedzené na oblasť USA západne od rieky Mississippi.

„Prvok Nearby rozšírime čoskoro na celé Spojené štáty a väčšinu Európy,“ uviedol nedávno Niantic vo svojom blogu. „Budeme pokračovať v analýze spätnej väzby, ktorú nám fanúšikovia podávajú prostredníctvom sociálnych médií a iných kanálov, a ak to bude potrebné, urobíme zmeny.“

Stopovací systém zobrazí hráčom umiestnenie Pokémonov na mape podľa toho, kde sa daní hráči reálne nachádzajú. Slúžiť na to budú takzvané Pokéstopy, teda virtuálne zastávky na zbieranie, ktoré budú prepojené s konkrétnymi miestami v skutočnom svete.

Bez stopovacieho systému zakopávali o Pokémonov mnohí fanúšikovia celé mesiace doslova naslepo. Niektorí hráči na internetovej sociálnej sieti Reddit mali problém s presnosťou nového „stopára“, no dúfajme, že všetko je už vyriešené, keďže Niantic sa chystá sprístupniť systém pre všetkých.

Zdroj: http://www.businessinsider.com

Čítaj tiež:

21st Century Fox chce úplne prevziať britskú stanicu Sky

Slovo roka v Rakúsku je hotový jazykolam

Táto krásna vianočná reklama vás rozplače

ZANECHAŤ ODPOVEĎ