Obama sa z Bieleho Domu sťahuje do zámku. Tieto fotky vám zlomia srdce.

0
3713

Obamov nový dom

Aj keď milujeme pohľad na tento nádherný dom, fakt, že sa doňho nasťahuje Barrack Obama po tom, ako v januári opustí Biely Dom nám láme srdce. Podľa realitného agenta Marka McFaddena si čoskoro bývalá prezidentská rodina prenajme tento obrovský dom s pozemkom neďaleko Washingtonu D.C. Bielemu Domu sa teda veľmi nevzdialia.Tip redakcie: Úplnú rovnoprávnosť môžeme očakávať až o 118 rokov…


Dom sa podľa portálu huffingtonpost.com nachádza v štvrti zvanej „Kalorama“, ktorá nie je veľmi vzdialená od Bieleho Domu. Avšak, ani jeho zariadenie a interiér sa veľmi od Bieleho Domu nelíšia. Čisté a tradičné línie domu postaveného v roku 1920 sú vskutku podobné aktuálnemu zariadeniu Bieleho Domu. Veľká mramorová doska v kuchyni je majestátna podobne ako tehlový kozub v obývačke.


Barack a Michelle Obamoví sa majú na čo tešiť. Dom má deväť spální, osem kúpeľní a veľkú záhradu, ktorá bude ideálna na hľadanie Veľkonočných vajec. Obamoví plánujú ostať vo Washingtone D.C. dokým Sasha budúci rok neskončí strednú školu, informoval The New York Times.


Čítajte tiež:

Tip redakcie: Richard Branson: Londýn – New York za tri a pol hodiny

Čo sa aktuálne stavia v Bratislave


Zdroj: http://www.huffingtonpost.com/entry/obama-house-dc-kalorama_us_582a18dae4b060adb56fb907