Vyhraj dávku romantiky s knihou Zavri oči a snívaj

0
1213
Vyhraj dávku romantiky s knihou Zavri oči a snívaj
1 (20%) 1 vote

Súťaž: Pre všetky dámy, slečny a dievčatá, ktoré túžia po troške romantiky prinášame súťaž o titul od Lucy Keatingovej s názvom Zavri oči a snívaj.  Zapojte sa do našej súťaže a snívajte s autorkou tohto pútavého príbehu aj vy.

action-button

Táto súťaž je už ukončená, zapojte sa do našej novej súťaže:

SÚŤAŽ o projekt záhrady: Pošlite nám fotku, my pošleme projekt

Zavri oči a oddaj sa svojim snom, presne tak ako hlavná hrdinka tohto mierne uleteného príbehu Alice. Celé roky sníva o chlapcovi, s ktorým cestuje po svete a prežíva s ním množstvo krásnych a dobrodružných chvíľ. Až sa jedného dňa do seba bláznivo a beznádejne zaľúbia. Má to však jeden malý háčik – Max v skutočnosti neexistuje. Lenže keď sa Alice presťahuje do Bostonu, zrazu pred jej novou školou stojí chlapec, ktorý akoby vypadol z jej snového sveta.

Zavri oči a snívaj

… ale veď je to naozaj ON! Jej vysnívaný chalan! Nie je však taký, akého si ho Alice predstavovala, má komplikovanú povahu a je vzdorovitý. Kým hľadajú cestu k sebe, začnú sa okolo nich diať čudné veci, akoby sa ich sny zhmotňovali. Predstavy, sny a skutočnosť, kde je medzi nimi hranica, a vôbec, môže realita úplne nahradiť sny?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ