Úprimná sústrať a pocty Pavlovi Demitrovi na Facebooku

0
513
Úprimná sústrať a pocty Pavlovi Demitrovi na Facebooku
Ohodnoť článok

KHL kontinentálna hokejová ligaJe to až neuveriteľné, ale smrť Pavla Demitru, hokejovej hviezdy, šokovala celé Slovensko aj svet. Spolu s ním zomreli aj známy českí hokejisti a celý hokejový tím ligy KHL Lokomotiva Jaroslavl z ktorého pochádza aj súčasný tréner slovenskej hokejovej reprezentácie. Na Facebooku vznikla skupina, ktorá už svojim názvom R.I.P Pavlovi Demitrovi vzdáva poctu.
Do skupiny sa rekordne rýchlo pripojilo niekoľko tisíc ľudí. Už teraz je v nej neuveriteľných 38 000 ľudí a to len za hodinu. (v čase 17:07 sa dokázalo za 2 minúty pridať 3800 nových fanúšikov takže číslo nie je v žiadnom prípade konečné.) Podobné skupiny vznikajú aj v Čechách pre tri hokejové legendy Marka, Rachůnka a Vašíčka, ktoré zomreli spolu s Demitrom.

Skupina je príkladom toho, ako veľmi rýchlo sa môže správa šíriť a zároveň ako veľmi zasiahla táto správa Slovensko. Do skupiny sa pridávajú aj zahraniční fanúšikovia hokeja.

Skupina pocty pre Pala Demitru:
http://www.facebook.com/R.I.P.PavolDemitra?sk

Skupina pre minútu ticha Palovi Demitrovi
https://www.facebook.com/event.php?eid=211410135586195

Svoju poctu a sústrasť pozostalým určite zanechá aj redakcia Zaujimavosti.net.

pocta Facebook Pavol Demitra RIP

Stále pozor na podvodníkov:
Skupina síce vznikla podobne ako mnohé iné, čo reagujú na aktuálne udalosti. Z praxe je však známe, že skupina môže byť ťahom, ako prilákať na jedno miesto množstvo ľudí a následne skupinu predať, alebo využiť na cielenú reklamu, spam. Buďte preto obozretní a nenechávajte si zbytočne členstvo v skupinách, ktoré pre vás nie sú aktuálne alebo zaujímavé.MImochodom ak si myslíte, že skupiny na Facebook vás zneužívajú a zaplavujú reklamou, ktorá na tému skupiny nepatrí, celkom vľavo nižšie je možnosť stránku nahlásiť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ