RegioJet spustí linku Bratislava-Košice a ponúka pracovné miesta

0
2244
RegioJet spustí linku Bratislava-Košice a ponúka pracovné miesta
Ohodnoť článok

Súkromný komerčný železničný dopravca RegioJet, ktorý už na Slovensku prevádzkuje od marca 2012 úspešnú linku medzi Bratislavou a Komárnom, v decembri spustí novú linku medzi Bratislavou a Košicami. Rozšírenie svojich služieb na trase medzi oboma slovenskými metropolami plánuje na 14. decembra 2014, kedy by sa mala na slovenských koľajách po severnej trase cez Žilinu a Martin spustiť prevádzka nepochybne vítaného železničného spojenia. To by totiž mohlo priniesť najmä lacnejšie a pohodlnejšie cestovanie, určitý vyšší komfort a k tomu aj spestrenie ponuky v tom najlepšom čase – predvianočnom období, kedy sa rodiny navštevujú o niečo viac.

RegioJet BA KN

Nové linky a zaujímavé novinky
Slováci sa môžu tešiť na otvorenie diaľkovej linky IC vlakov na trase Bratislava – Žilina – Košice, zároveň pribudne aj predĺženie linky Praha – Ostrava – Žilina až do Košíc. Už dnes je pritom možné sa dopraviť zo Žiliny do Prahy práve vďaka IC vlakom RegioJet z Českej republiky, kde sú už niekoľko rokov obľúbeným dopravcom, kde si cestujúci pochvaľujú hlavne pohodlie, neraz pripojenie na internet, či dokonca špeciálne vozne pre rodiny s deťmi. Súčasťou vlaku je aj personál, čo vytvára malý dojem letušiek v lietadle.

Voľné pracovné miesta
RegioJet ponúka hneď niekoľko voľných pracovch miest. Uplatnenie môžu nájsť rušňovodiči, alebo rušňovodiči, stewardky, mechanici a ďalší špecialisti. Spoločnosť by pritom rada zamestnala aj ľudí z východného Slovenska. Voľné pracovné miesta ponúka na svojich stránkach v časti http://regiojet.sk/sk/kariera/

Foto: regiojet.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ