Unesené a stratené deti hľadajú aj na Youtube

1
1132
Unesené a stratené deti hľadajú aj na Youtube
Ohodnoť článok

Unesené deti neznámymi ľuďmi alebo ich rodičmi sa nejaký čas objavujú aj na Youtube. Je smutné niekedy sledovať, ako veľmi sa rodičia snažia nájsť svoje deti. Tie sú často unášané rodičmi napríklad ak ide o medzinárodné manželstvo. To je tiež prípad zavesený na youtube len včera. Ale našli by sme ich viacero aj z televízie a podobne. Hoci asi ťažko nájdete medzi hľadanými deťmi niektorých zo svojich susedov alebo spolužiakov vašich detí, je zaujímavé že Youtube ľudia využívajú aj na tento účel. Nie vždy ide o únos. Často je to len útek pred niečím, pred trestom, strach… ale dieťa sa predsa nemá kam stratiť. Aj v tomto prípade má snaha o nájdenie a informovanie okolia zmysel.

Viacero unesených detí

Amy Fritzpatrick

Od roku 2007 hľadajú aj tieto deti:

Dávnejšie stratené deti z USA s počítačovou animáciou tváre po pridaní rokov

1 komentár

 1. Dear Admin,

  Thank you for posting the video of my MISSING / ABDUCTED sons: ALEXANDER & CHRISTOPHER WATKINS and taking the time to write about using Youtube to find Missing Children. It has been proven that MISSING CHILDREN POSTERS and Social Networking sites does help to find Missing Children. Youtube is just part of the online networks which help people be aware to keep looking and watching for missing children. More information about my sons case can be found here: http://www.WATKINS-MISSING-CHILDREN.com . Thank you!
  Stephen Watkins

  (GOOGLE TRANSLATOR)

  Vážení Admin,

  Ďakujem Vám za zaslanie video môjho Chýba / Unesený synov: ALEXANDER & CHRISTOPHER WATKINS a urobili čas na písanie o použití Youtube nájsť nezvestné deti. Bolo preukázané, že nezvestné deti plagátov a sociálnych sietí pomáha nájsť nezvestné deti. Youtube je len časť z online sietí, ktoré pomáhajú ľuďom byť vedomí toho, aby hľadeli a monitorovanie pre nezvestné deti. Viac informácií o mojej synov prípadu možno nájsť tu: http://www.WATKINS-ZAGINIENI-DZIECI.com . Ďakujem vám!
  Stephen Watkins

ZANECHAŤ ODPOVEĎ