Aleca Baldwina vyhodili z lietadla závislosť na hre na mobile

0
584
Aleca Baldwina vyhodili z lietadla závislosť na hre na mobile
Ohodnoť článok

Včera sa herec Alec Baldwin ospravedlnil prostredníctvom denníka Huffingtonpost za chovanie v lietadle pri lete LA do New Yorku. Odmietal vypnúť mobil a chcel sa chovať na záchod, aby sa dohral. Podľa niektorých cestujúcich sa choval arogantne a posádku lietadla častoval poznámkami. Keďže by ho médiá rozniesli, rozhodol sa ospravedlniť. Nie personálu ale cestujúcim. American Airlines označil za neustále sa zhoršujúce aerolinky. Podľa Alecovho hovorcu ho situácia mrzí, no odmieta, že bol jediný so zapnutým mobilom. Podľa jeho slov bolo v lietadle množstvo ľudí, ktorí klikali na mobiloch a ďalších zariadeniach, závislí od Twitteru a podobne. Hoci neletel týmto letom, dostal sa na ďalší.

American Airlines pred niekoľkými dňami vyhlásili bankrot a to aj napriek tomu, že sú najvýraznejším a najvyťaženejším leteckým prepravcom v celej Amerike.

Alec Baldwin arogantný aj mimo lietadla
Alec Baldwin sklamal už nejedného fanúšika. Je vraj totiž arogantný aj v bežnom živote. Ľudia, ktorí sa s nim mohli stretnúť a patria k takzvanej spodnej vrstve o ňom hovoria ako o mužovi so zanedbanou tvárou poznačenou akné, s arogantnou povahou a namyslenosťou, pričom s určitým lepším servisom počíta všade kam príde. Čo je na tom pravdy žiaľ osobne potvrdiť nedokážeme, avšak sú z rozprávania človeka z jeho bývalej a zároveň dnes našej blízkosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ