Absurdná reklama na pôžičku s topánočkami a budúcimi rodičmi

2
475
Absurdná reklama na pôžičku s topánočkami a budúcimi rodičmi
Ohodnoť článok

V televízii doslova vyráža dych reklama, ktorá je nechutne absurdná, až trápna. Reči o tom, že kazíme meno nejakej firme, alebo ju nepodaj poškodzujeme, bokom. To odmietame, my nekazíme meno firme na pôžičky, ale poukazujeme na inteligenciu a vôbec zdravé rozmýšľanie neznámeho autora a konkrétnej spoločnosti, ktorá reklamu nakrútila. Niečo takto neuveriteľné, nechutné a absurdné sa nedá nakrútiť len tak. O čo vlastne v reklame ide?

Mladé dievča chce pred celou rodinou a priateľom/či manželom niečo povedať. Začne vyťahovať trojicu detských topánočiek na stôl a každý sa dovtípi, že je skrátka v druhom stave a čaká trojičky. Keďže mladého otecka ide trafiť šľak, jeho brat mu chce „pomôcť“ a už má pripravenú vizitku na pôžičkársku firmu, ktorá mu pomôže a je bez starostí…. wtf?

To má byť čo? Sám som dúfam onedlho otcom krásneho človiečika, riešime doma každú korunu, či vlastne cent, nedarí sa v ničom a svoj problém mám vyriešiť niečím takýmto? Zadĺžiť sa ešte viac? To čo za človeka odporúča pri finančných problémoch mladej rodiny sa zadĺžiť ešte viac a rovno takejto firme? Rozmýšľal vôbec autor nad tým, že ak rodičia potrebujú peniaze pred narodením detí, že tie peniaze mať nebudú už vôbec po ich narodení a už vôbec, aby mali schopnosť niečo splácať? Smutné je dokonca riešenie reklamy v duchu „Máš problém? 🙁 Požičaj si peniaze a budeš sa mať super! :-)“
Aký je váš názor na túto reklamu? Zdá sa vám vôbec slušná voči Slovákom?

2 KOMENTÁRE

  1. je to presne tak, ako hovorim ja. Spolocnosti (mafii) ako je táto uz dopredu pocita s tym, ze na splacanie mat nebudete. Pozicaju vam 2000 € a pri vasej neschopnosti splacat, pridu prostrednictvom exekutora o niekolkonasobok.. Kto si poziciava od takychto uzernikov, musi byt na tom naozaj velmi ale velmi zle, a vobec uz nevyzera tak stastne, upravene, usmiato a kultivovane, s usmevom od ucha po ucho, ako aktery tejto kvazyreklamy…

  2. Tak isto ma pobavila aj reklama, kde motto bolo naco setrit, ved lahsie je splacat. Vecsiu kravinu som nevidel. Ja osobne sa snazim byt bez poziciek, co sa mi zatial aj celkom dari, a dufam ze mi to zostane, pretoze dnes je doba neista, a radsej nasetrim ako by som mal splacat, a kazdy den chodit do prace so strachom co ak ma vyhodia, skoncim na ulici …..

ZANECHAŤ ODPOVEĎ