5 dokonalých plesových šiat podľa typu osobnosti

0
1125
5 dokonalých plesových šiat podľa typu osobnosti
Ohodnoť článok

Plesová sezóna je už v plnom prúde a vy stále neviete, čo na seba? V tom prípade by ste mali vedieť, že nie sú šaty ako šaty. Najdôležitejším kritériom pri výbere plesových šiat je, aby ste sa v nich cítili sama sebou.  Aby vám šaty sadli ako uliate, mali by v prvom rade odzrkadľovať vašu osobnosť, prípadne vysielať energiu, ktorú chcete počas plesovej noci vyžarovať. Poradíme vám, čo si obliecť, aby vaše plesové šaty ladili nielen s topánkami, ale aj s vašou osobnosťou.


Tip redakcie: Grammy 2017: tie najlepšie a najhoršie oblečené celebrity


Záhadná

dd9d3f6b13c2ebc2639f6ba594923c94
s-media-cache-ak0.pinimg.com
01
s-media-cache-ak0.pinimg.com

Nechcete na seba prvoplánovo upútať pozornosť, no zároveň chcete pôsobiť zmyselne a zvodne? V tom prípade by ste mali siahnuť po čiernych plesových šatách. Čierna už dávno nie je synonymom nudy či smútku, práve naopak. Správne zvolené čierne šaty sú zárukou elegancie a nadčasovosti.  Ak sa teda rozhodnete pre jednoduché čierne šaty s dlhšou vlečkou, prípadne čipkou, zaručene sa z vás stane kráľovná noci.

 

Odvážna

Aj plesové šaty môžu byť decentné a sexy zároveň. Ak patríte medzi ženy, ktoré sa neboja ukázať viac, na svoje si určite prídete aj pri výbere plesových šiat. Hlboké výstrihy, holý chrbát či veľké rozparky nie sú už dávno tabu ani na takých spoločenských udalostiach, akou je ples.

0001
s-media-cache-ak0.pinimg.com

Veselá

Preferujete skôr veselšie, pestré farby? Zažiarte na plese, a to doslova. V šatách žltej, oranžovej, zelenej či inej žiarivej farby zaručene vyniknete a budete mať istotu, že vás nikto neprehliadne.

000001
s-media-cache-ak0.pinimg.com

 

Originálna

Ste jednou z tých žien, ktoré svojou kreativitou rady vyčnievajú z davu? Ak áno, musíte mať istotu, že aj vaše plesové šaty budú nezabudnuteľné a jedinečné. Nebojte sa experimentovať a buďte elegantná, no zároveň „iná“ . Prvky originality môžete hľadať  napríklad v netradičných vzoroch, materiáloch či atypických strihoch. Kreativite sa v tomto prípade zaručene medze nekladú.

 

0000000001
s-media-cache-ak0.pinimg.com
00000001
s-media-cache-ak0.pinimg.com

Romantická

Ples je jednou z mála spoločenských príležitostí, kedy sa môžete obliecť do rozprávkových šiat. Ak aj vy patríte medzi romantické duše, ktoré sa už nevedia dočkať, kedy sa budú môcť cítiť ako pravé princezné, vyberte si šaty, ktoré zdobia kvety, volány, mašle alebo čipka.

000000000000001
s-media-cache-ak0.pinimg.com

 

1
s-media-cache-ak0.pinimg.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ