Ako by mala vyzerať obývačka podľa trendov 2018

0
923
Ako by mala vyzerať obývačka podľa trendov 2018
4 (80%) 1 vote

Farby ovládnu variácie zemitých tónov – od svetlých hnedých odtieňov až po výraznú okrovú, tmavozelenú či terakotovú. Stačí jeden prvok v interiéri – napríklad v podobe dominantnej sedačky

Ak nie ste zástancami výrazných farieb, zvoľte sedačku v tmavších, prípadne v zemitých tónoch. Nemusíte sa tak obávať, že vám doma zostane výstrelok, ktorý o pár rokov vyjde z módy. Aj šedá má viacero odtieňov. Ak chcete ísť na vlne s tohtoročnými trendmi, siahnite po antracitovej, ktorá je ľahko kombinovateľná.

Tehlová, karmínová aj vínová červená si tento rok udržia svoje prvenstvo aj v interiéroch. Tieto výrazné farby netreba preplácať, najlepšie vyniknú s bielou. Ak sa bojíte experimentovania, zvoľte aspoň doplnky v týchto farbách. Interiéru prinavrátia teplo a harmóniu.

 

Spoločným menovateľom pre moderný interiér sú jednoduché tvary a čisté línie. Ak sa chcete držať trendov pre rok 2018, dbajte na vzdušný priestor, hladké povrchy a osobitý štýl vo vašom interiéri.
Elegantná biela farba s kombináciou tmavého dreva premení vašu obývačku na okúzľujúce miesto. Skúste takýto interiér osviežiť kontrastnou stenou. Moderný look celého priestoru bude zaručený.

Túžite, aby vaša obývačka pôsobila luxusným dojmom? Šedý kameň s bledohnedým drevom vytvárajú punc elegancie, stačia už len správne doplnky v podobe industriálnych lámp či čierno-bielych obrazov. 

Priaznivci moderných a netradičných tvarov iste ocenia umenie v podobe netradičných doplnkov. Pohrajte sa s osvetlením. Svietidlá už dávno neplnia len praktický účel. Trendom je osvetlenie s mosadzným povrchom. Vintage lustre či stojace lampy vyzerajú ako z rokov minulých, ale hodia sa aj ako ozvláštňujúci prvok do moderne zariadených priestorov.

Viac inšpirácií hľadajte na www.kika.sk

Čítajte tiež:

Nízkoenergetické bývanie a jeho výhody

Čo o vás prezradí váš mejkap

Amazon sleduje každý váš krok. Využite to

ZANECHAŤ ODPOVEĎ