Uskutočnil sa 10. ročník Stupavského maratónu a k tomu Markíza beh

0
1078

stupavský maratón(29. júla 2012) sa konal už desiaty ročník maratónskeho podujatia Stupavský maratón. Pod názvom Intersport Stupava Trophy 2012/Stupavský MTB sa konal v kombinácií s bežeckou časťou nazvanou TV Markíza Beh. Prítomní boli predseda BSK Pavol Frešo a primátor Milan Ftáčnik. Pripravených bolo niekoľko sprievodných programov a na svoje si prišli bikeri, ako aj bežci. Úplne nový TV Markíza beh začínal v areáli televízie Markíza v Záhorskej Bystrici. Beh ponúkal trať dlhú 17 kilometrov s prevýšením najmä v jeho lesných častiach vysokým až 350 metrov. Keďže sme mali na mieste priateľov, občasných redaktorov, radi nám poskytli niekoľko fotografií z akcie.

Stupavský Maratón

Organizátori vyhodnocovali viacero kategórií, aj špeciálne kategórie za kombinovanie behu a bicykla. Víťazi boli odmenení vecnými cenami a víťaz získal naozaj slušný bicykel Genesis od dôležitého reklamného partnera akcie Intersport. Viac fotografií aj a našom Facebooku.